WebPurify (6.x-1.01) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Subject
eo: Temo

en: Description
eo: Priskribo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Name
eo: Nomo

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Users
eo: Uzantoj
