WebPurify (6.x-1.01) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Subject
fr: Objet

en: Comments
fr: Commentaires

en: Name
fr: Nom

en: Nodes
fr: Nœuds

en: Terms
fr: Termes

en: Users
fr: Utilisateurs

en: Do nothing
fr: Ne rien faire

en: API Keys
fr: Clés API
