WebPurify (6.x-1.01) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: Comments
gl: Comentarios

en: Name
gl: Nome

en: Nodes
gl: Nodos

en: Users
gl: Usuarios

en: Do nothing
gl: Non facer nada.
