WebPurify (6.x-1.01) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Name
ht: Non
