WebPurify (6.x-1.01) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Subject
hu: Tárgy

en: Description
hu: Leírás

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Name
hu: Név

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Terms
hu: Kifejezések

en: Users
hu: Felhasználók

en: Do nothing
hu: Ne történjen semmi
