WebPurify (6.x-1.01) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Name
kk: Аты

en: Users
kk: Пайдаланушылар
