WebPurify (6.x-1.01) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Subject
lv: Temats

en: Description
lv: Apraksts

en: Comments
lv: Komentāri

en: Name
lv: Nosaukums

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Users
lv: Lietotāji

en: Do nothing
lv: Neveikt neko

en: API Keys
lv: API atslēgas
