WebPurify (6.x-1.01) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Username
mg: Anarana

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Comments
mg: Heviteny
