WebPurify (6.x-1.01) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Username
fa: نام کاربری

en: Subject
fa: موضوع

en: Description
fa: شرح

en: Comments
fa: نظر‌یات

en: Name
fa: نام

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: Users
fa: کاربران
