WebPurify (6.x-1.01) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Nodes
ta: பதிவு

en: Users
ta: பயனாளர்கள்
