WebPurify (6.x-1.01) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Description
ug: بايانى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Name
ug: ئىسىم

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر
