WebPurify (6.x-1.1-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Tēma

en: Comments
lv: Komentāri

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Do nothing
lv: Neveikt neko
