WebPurify (6.x-1.1-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Temat

en: Comments
pl: Odpowiedzi

en: Nodes
pl: Węzły

en: Do nothing
pl: Nie nie rób
