WebPurify (6.x-1.2-beta1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Comments
ast: Comentarios

en: Name
ast: Nome

en: Nodes
ast: Noyos

en: Users
ast: Usuarios
