WebPurify (6.x-1.2-beta1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Name
bo: མིང

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན
