WebPurify (6.x-1.2-beta1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Subject
cy: Testun

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Name
cy: Enw

en: Users
cy: Defnyddwyr
