WebPurify (6.x-1.2-beta1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་
