WebPurify (6.x-1.2-beta1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Subject
hi: विषय

en: Description
hi: उल्लेख

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Name
hi: नाम

en: Nodes
hi: नोड्स

en: Users
hi: प्रयोक्ता
