WebPurify (6.x-1.2-beta1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Subject
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Comments
hr: Komentari

en: Name
hr: Naziv

en: Nodes
hr: Unosi

en: Users
hr: Korisnici
