WebPurify (6.x-1.2-beta1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Username
is: Notendanafn

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Description
is: Lýsing

en: Comments
is: Ummæli

en: Name
is: Nafn

en: Nodes
is: Nóður

en: Users
is: Notendur
