WebPurify (6.x-1.2-beta1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Username
it: Nome utente

en: Subject
it: Oggetto

en: Description
it: Descrizione

en: Comments
it: Commenti

en: Name
it: Nome

en: Nodes
it: Nodi

en: Terms
it: Termini

en: Users
it: Utenti

en: Do nothing
it: Non fare niente
