WebPurify (6.x-1.2-beta1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Do nothing
kn: ಏನನ್ನೂ ಮಾಡಬೇಡ
