WebPurify (6.x-1.2-beta1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Subject
os: Темæ

en: Description
os: Афыст

en: Comments
os: Комментари

en: Name
os: Ном
