WebPurify (6.x-1.2-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Subject
pt: Assunto

en: Description
pt: Descrição

en: Comments
pt: Comentários

en: Name
pt: Nome

en: Terms
pt: Termos

en: Users
pt: Usuários

en: Do nothing
pt: Fazer nada
