WebPurify (6.x-1.2-beta1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Subject
gu: વિષય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Name
gu: નામ

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ
