WebPurify (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Subject
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Comments
id: Komentar

en: Name
id: Nama

en: Nodes
id: Node

en: Users
id: Pengguna
