WebPurify (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Subject
jv: Subyek

en: Description
jv: Katrangan

en: Comments
jv: Komèntar

en: Name
jv: Jeneng

en: Nodes
jv: Node

en: Users
jv: Panganggo
