WebPurify (6.x-1.2-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Username
sr: Корисничко име

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име
