WebPurify (6.x-1.01) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Subject
tr: Konu

en: Description
tr: Açıklama

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Name
tr: İsim

en: Nodes
tr: Düğümler

en: Terms
tr: Terimler

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: API Keys
tr: API anahtarları
