webReader (6.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Layout settings
bo: བཀོད་པ་སྒྲིག་འགོད།

en: All languages
bo: སྐད་རིགས་ཡོངས
