webReader (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Language
ca: Llengua

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Layout settings
ca: Opcions de format

en: All languages
ca: Tots els idiomes
