webReader (6.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Language
hi: भाषा

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Layout settings
hi: अभिन्यास स्थापन

en: All languages
hi: सभी भाषाये
