webReader (6.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Language
hr: Jezik

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Layout settings
hr: Postavke prikaza

en: All languages
hr: Svi jezici
