webReader (6.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Layout settings
hy: Դասավորության կարգավորումներ

en: All languages
hy: Բոլոր լեզուները
