webReader (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Language
it: Lingua

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Layout settings
it: Impostazioni del layout

en: All languages
it: Tutte le lingue
