webReader (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Language
ja: 言語

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Layout settings
ja: レイアウトの設定

en: All languages
ja: すべての言語
