webReader (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Language
nl: Taal

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Layout settings
nl: Opmaak-instellingen

en: All languages
nl: Alle talen
