webReader (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Language
pt: Idioma

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Layout settings
pt: Definições da disposição

en: All languages
pt: Todos os idiomas
