webReader (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Language
ro: Limba

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Layout settings
ro: Setările de aspect

en: All languages
ro: Toate limbile
