webReader (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Language
tr: Dil

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Layout settings
tr: Yerleşim ayarları

en: All languages
tr: Tüm diller
