webReader (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Language
ar: اللغة

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Layout settings
ar: إعداد النسق

en: All languages
ar: كل اللغات
