webReader (6.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Language
eo: Lingvo

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Layout settings
eo: Aranĝo agordojn

en: All languages
eo: Ĉiuj lingvoj
