webReader (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Language
et: Keel

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Layout settings
et: Paigutuse sätted

en: All languages
et: Kõik keeled
