Web Services (6.x-1.02) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: content
af: inhoud

en: Wrong username or password.
af: Verkeerde gebruikersnaam of wagwoord.

en: view
af: bekyk

en: Import
af: Voer in

en: Save
af: Stoor

en: Please wait...
af: Wag asseblief...
