Web Services (6.x-1.02) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: content
ar: المحتوى

en: Wrong username or password.
ar: خطأ في اسم المستخدم أو كلمة المرور.

en: view
ar: عرض

en: Import
ar: استيراد

en: Save
ar: حفظ

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Please wait...
ar: يرجى الانتظار...

en: @type: updated %title.
ar: @type: تم تحديث %title.

en: Web services
ar: خدمات الويب
