Web Services (6.x-1.02) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: content
ast: conteníu

en: Wrong username or password.
ast: Nome d'usuariu o clave non válidos

en: view
ast: vista

en: Import
ast: Importar

en: Save
ast: Guardar
