Web Services (6.x-1.02) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: content
be: змест

en: Wrong username or password.
be: Няслушнае імя карыстальніка ці пароль.

en: view
be: глядзець

en: Import
be: Імпарт

en: Save
be: Захаваць

en: Please wait...
be: Калі ласка, пачакайце...

en: @type: updated %title.
be: @type: абноўлены %title.

en: Web services
be: Вэб-службы
