Web Services (6.x-1.02) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: content
bg: съдържание

en: Wrong username or password.
bg: Грешно потребителско име или парола.

en: view
bg: преглед

en: Import
bg: Импортирай

en: Save
bg: Запази

en: Please wait...
bg: Моля изчакайте...

en: @type: updated %title.
bg: @type: обновен %title.

en: Web services
bg: Уеб услуги
