Web Services (6.x-1.02) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: content
bn: কন্টেন্ট

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Import
bn: আমদানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Please wait...
bn: অনুগ্রহ করে অপেক্ষা করুন...

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
