Web Services (6.x-1.02) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: content
bo: ནང་དོན

en: Wrong username or password.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་ངམ་གསང་གྲངས་ནོར་འདུག

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: @type: updated %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན།

en: XMLRPC Server
bo: XMLRPC ཞབས་ཞུ་བ

en: The name of the variable to return.
bo: ཕྱིར་ལན་སློག་དགོས་པའི་འགྱུར་གྲངས་ཀྱི་མིང་།

en: The default value to use if this variable has never been set.
bo: འགྱུར་གྲངས་འདི་སྒྲིག་འགོད་མ་བྱས་ཚེ་སྤྱོད་དགོས་པའི་སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས།

en: The value to set.
bo: སྒྲིག་དགོས་པའི་ཐོབ་གྲངས།

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
